#Trendy #Sephora News!

ExpertChat - eksperckie porady w Sephora

(Uaktualniono 14/06/2021 09:26)

Wybór odpowiedniej pielęgnacji, produktów do makijażu czy idealnego zapachu może okazać się nie lada wyzwaniem nawet dla największej wielbicielki kosmetyków i zapachów… W obliczu trudnych wyborów nie pozostaniesz bez pomocy! W Sephora powstał ExpertChat, dzięki któremu uzyskasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie.

Odkryj czat online z grupą ekspertów Sephora. Są to najlepsze specjalistki z zakresu pielęgnacji, makijażu oraz zapachów, które z największą przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doradzą wybór odpowiednich produktów. Nie wiesz, jak skutecznie nawilżyć swoją skórę? Poszukujesz podkładu do twarzy o właściwościach odpowiadających na potrzeby twojej skóry? Szukasz zapachu, który będzie otulał Cię w letnie dni? Zbliża się Dzień Matki i wybór prezentu dla ukochanej osoby jest dla Ciebie wyzwaniem? Nie ma pytania, które pozostałoby bez odpowiedzi!

Konsultacje z naszymi Ekspertkami odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00. Aby porozmawiać ze specjalistką wystarczy przejść na stronę Expert Chat. Skorzystaj z konsultacji i poznaj odpowiedzi na każde trudne pytanie!