#Trendy #Sephora News!

Sephora Collection Beauty Gummies

(Uaktualniono 14/06/2021 09:26)

Często mówimy, że liczy się to, co jest w środku. Ale czy pamiętamy, że tyczy się to również naszego organizmu? Aby mieć piękną, zdrową i promienną skórę nie wystarczy tylko pielęgnacja od zewnątrz. Dodanie suplementów do codziennej rutyny jest nieodłącznym elementem dbania o siebie. Są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Połączenie witamin, roślin i minerałów, gęsta konsystencja i owocowy smak to to, co zastaniesz w wegańskich suplementach diety Sephora Collection - Beauty Gummies.

Dodanie suplementów diety do swojej rutyny pozwala wyciszyć skórę, zmniejszyć ilość pojawiających się wyprysków, nadać jej blasku, wzmocnić i przyspieszyć porost włosów, a nawet zmniejszyć zmęczenie i dodać Ci energii. Nasze żelki są produktami wegańskimi - nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i mają certyfikat organizacji EVE VEGAN. Jest to wegański ekspert w Europie specjalizujący się w dziedzinie zgodności produktów wegańskich bez składników pochodzenia zwierzęcego i nietestowanych na zwierzętach. Ponad to, nasze żelki nie zawierają sztucznych aromatów i są gluten-free. Każdy ze smaków odpowiada za inne rezultaty. Chcesz dowiedzieć się, który suplement będzie odpowiadał Twoim potrzebom? Poznaj Beauty Gummies od Sephora Collection!

Hair Booster

Żelki Hair Booster o smaku mango wspomagają wzrost włosów i wpływają na polepszenie wyglądu paznokci. Odpowiadają za to składniki takie jak biotyna, selen i skrzyp polny. Biotyna (lub witamina B8) jest niezbędna do odnowy komórek włosów i paznokci. Keatyna to podstawowe białko, które buduje włosy, skórę i paznokcie. Biotyna stymuluje syntezę keratyny, a ta uczestniczy we wzroście włosów i wpływa na ich witalność. Selen odpowiada za mocne paznokcie, zdrowe włosy i gładką skórę. To również silny przeciwutleniacz, który pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Co więcej, dzięki niemu nasz organizm starzeje się wolniej.

Skrzyp polny to roślina z rodziny paproci zawierająca kwasy, minerały i witaminy poprawiające stan włosów poprzez zrównoważenie produkcji sebum. Sprzyja również wzrostowi włosów i ich wzmocnieniu poprzez produkcję keratyny.

Energy Booster

Energy Booster o smaku wiśni zawiera w sobie witaminy, które odpowiadają za wzrost energii organizmu i zmniejszenie zmęczenia. Witamina C przywraca jędrność i pomaga zwalczać zmęczenie. Stymuluje produkcję kolagenu, co umożliwia odnowę tkanek naskórka, przywrócenie jędrności skóry i zapewnia promienny wyglądu.

Witamina B6 pomaga zmniejszyć uczucie znużenia, rozbicia i ogólnego zmęczenia. Jest niezbędna, jeśli chcesz zachować witalność. Uczestniczy w normalnym metabolizmie energetycznym, zatem odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu energii. Mangan jest pierwiastkiem, który ułatwia przetwarzanie węglowodanów i lipidów w energię. Gdy jest go za mało w organizmie możesz odczuwać rozdrażnienie, zmęczenie, zły nastrój.

Skin Detox

Skin Detox o smaku jabłka dzięki swoim składnikom pomaga w oczyszczaniu skóry. Jakie składniki za to odpowiadają? Fiołek trójbarwny to popularny składnik, który świetnie działa w przypadku cery z problemami. Zmniejsza łojotok skóry. Ma właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu wypryski goją się szybciej. Łopian stosowany jest w kosmetyce naturalnej od lat. Hamuje rozwój szkodliwych bakterii i grzybów, a także pomaga w leczeniu łagodnych zaburzeń skóry. Cynk to najlepszy przyjaciel skóry tłustej lub skłonnej do niedoskonałości. Pomaga także w regeneracji uszkodzonej skóry, dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym. Jest niezbędny, gdy chcemy aby nasza skóra miała dobrą kondycję i była młoda na dłużej.