#Trendy #Makijaż

Makijaż na Halloween. Jak zrobić makijaż Jokera w 6 krokach

Makijaż na halloween

Świętujesz Halloween ze znajomymi, ale nie masz pomysłu jak stworzyć ciekawą charakteryzację ? Co powiesz na postać Jokera?

Aby stworzyć prosty makijaż Jokera na Halloween, możesz postępować zgodnie z poniższymi krokami. Ten look jest zainspirowany postacią Jokera z komiksów i filmów, a konkretny wygląd może różnić się w zależności od preferencji. Oto podstawowe kroki:

1. Przygotowanie twarzy:

Zacznij od oczyszczenia i nawilżenia skóry przed tak ciężkim makijażem, a następnie nałóż dobrą bazę pod makijaż, która przedłuży jego trwałość.

2. Jasny podkład:

Nałóż najjaśniejszy z możliwych kolor podkładu na całą twarz, włączając w to usta i szyję. Możesz użyć białego lub bardzo jasnego kryjącego korektora.

3. Kształtowanie ust:

Usta Jokera są zazwyczaj wyraźne i pełne. Możesz użyć czerwonej pomadki do ust lub kredki, aby wykonturować usta, nadając im charakterystyczny uśmiech Jokera i wykreować rozmazane kąciki ust (Idealnie sprawdzi się pomadka Rouge is not my name) Pamiętaj, że to jest makijaż artystyczny, więc możesz bezkarnie przesadzić. Za konturówkę może posłużyć nawet czarna kredka do makijażu oka, np. Artist Color Pencil Make up Forever.

4.Siniaki i smugi:

Joker często ma siniaki wokół oczu. Możesz użyć fioletowego lub niebieskiego cienia do powiek, aby wykonać smugi lub siniaki wokół oczu. Możesz też stworzyć wersję bardziej glamour i wykonturować oko według klasycznych zasad smoky, ale skupiając się np. na fioletach i zieleniach. Użyj do tego celu odpowiedniej palety cieni, np. Norvina Pro Pigment Anastasia Beverly Hills.

5. Zielone włosy i brwi:

Jeśli chcesz dodać włosy Jokera, możesz użyć zielonego sprayu do włosów lub peruki. Jest też jeszcze jeden sposób na zieleń na głowie – wyczesanie włosów na pastę lub gumę do stylizacji i przypudrowanie ich zielonym cieniem. Brwi natomiast traktujemy kryjącym korektorem lub podkładem i wyrysowujemy je również zielonym kolorem.

6. Charakterystyczne detale:

Dodaj charakterystyczne elementy, takie jak fioletowa, rozdymiona kreska przechodząca przez oko w pionie przez jego środek, od czoła po policzek, tatuaże na twarzy i szyi wykonane eyelinerem, np. Tatoo Liner KVD Beauty.

Odkryj wszystkie produkty idealne do wykonania makijażu na Halloween >>>

Makijaż Jokera – jakie produkty będą przydatne?

Pamiętaj, że makijaż Jokera jest dosyć ekstrawagancki i można go dostosować do własnych preferencji artystycznych. Warto zaszaleć makijażowo w taki dzień! Pamiętaj również zaopatrzyć się odpowiednie produkty do demakijażu i pielęgnację:

Potrzebujesz więcej inspiracji na Halloween? Zajrzyj tu! >>>

 

Remote video URL