#Trendy #Makijaż

SEPHORiA - największe wydarzenie online Sephora!

Sephoria - wirtualne wydarzenie Sephora

Już 29 września o godzinie 12.00 dołącz do nas podczas największego wydarzenia online społeczności Sephora!

SEPHORiA przeniesie Cię w wirtualny świat, w którym celebrujemy różnorodność i wyrażanie siebie, gdzie piękno jest dla każdego, a podstawą jest… dobra zabawa!

SEPHORiA to największe wirtualne wydarzenie beauty Sephora w roku, podczas którego możesz spotkać ikony świata beauty, poznać najgorętsze nowości, cieszyć się ekskluzywnymi treściami i nie tylko.

W 2018 i 2019 roku było to wydarzenie stacjonarne, dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, w 2021 i 2022 event odbył się wirtualnie.

W tym roku świat realny i wirtualny łączą siły! Wydarzenie stacjonarne w 2023 r. odbędzie się po raz pierwszy w historii w Nowym Jorku, a bezpłatne wydarzenie wirtualne będzie dostępne w 8 krajach na całym świecie. Spotkamy się w wirtualnym świecie bez granic w trójwymiarowej, wciągającej, przypominającej grę przestrzeni. W tym roku będzie więcej ekskluzywnych treści i gier niż kiedykolwiek wcześniej, w tym przedpremierowe produkty marek, a także inne niespodzianki!

WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE WIRTUALNE W METAVERSIE

Zarejestruj się bezpłatnie już 12 września od 10:00 - nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

https://virtual.sephoria2023.com/pl/join

 

Stwórz swojego awatara i dołącz do wirtualnej imprezy.

Ekskluzywne materiały marek, masterclass i gry czekają na fanów piękna.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Zestawy discovery z drobnymi kosmetycznymi upominkami dla pierwszych zarejestrowanych osób
  • Wyjątkowe gry, które możesz wymienić na punkty UNLIMITED (musisz być członkiem programu lojalnościowego i zarejestrować się za pomocą tego samego adresu e-mail, co w programie)
  • BEZPŁATNĄ, kolekcjonerską pamiątkę NFT, która skrywa niespodziankę
  • Ekskluzywne treści od ulubionych marek
  • Lobby, w którym przygotujesz swojego awatara na wirtualne wydarzenie oraz wirtualny świat inspirowany Nowym Jorkiem

To nie koniec niespodzianek. Uzyskaj dostęp do wybranych materiałów Masterclass największych gwiazd świata beauty, które odbędą się na żywo podczas SEPHORiA w Nowym Jorku, gdzie wystąpią m.in. Charlotte Tilbury, Patrick Ta, Danessa Myricks i Natasha Denona!

Już 2.10 o godzinie 15.00 znajdziesz je w wirtualnym świecie SEPHORiA.

Podczas wydarzenia, dla wszystkich zarejestrowanych uczestników dostępny będzie również Beauty Advisor Chat, gdzie nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania na temat produktów.